Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE: OLAJKUJ NEJLEPŠÍ HUDEBNÍ NÁSTROJ:

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE: OLAJKUJ NEJLEPŠÍ HUDEBNÍ NÁSTROJ:

Vložil(a): Petra Pítra

V listopadu se žáci osmých ročníků zapojili do mezioborové spolupráce z předmětů hudební a výtvarná výchova. Žáci měli za úkol z různých materiálů, které doma najdou, vyrobit jakýkoliv hudební nástroj. Tohoto projektu se zúčastnilo téměř 90 žáků. Do soutěže bylo vybráno 32 nejlepších a nejoriginálnějších výrobků, pro které jste mohli hlasovat na facebookové stránce naší školy.

A které hudební nástroje se Vám nejvíce líbily?

Autor: Štěpán Viktorín

Autor: Oliver Hublík

Autor: Anna Schmausová

Autor: Viktor Peřina

Autor: Václav Uher

Blahopřejeme žákům, jejichž nástroje získaly v soutěži nejvíce lajků!

Velkou pochvalu si ale od nás určitě zaslouží všichni žáci 🙂