Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Zkoušky Cambridge English

Zkoušky Cambridge English

Vložil(a): Petra Pítra

Naše Měšťanka je už druhým rokem partnerskou školou jazykové školy P.A.R.K., která je autorizovaným zkouškovým centrem Cambridge English. Stejně jako vloni, tak i letos získali zájemci informace o typu zkoušek a mohli potrénovat jednotlivé části zkoušky nanečisto.  Ke zkoušce se přihlásily Sofie Šestáková a Natali Moderová a rozhodly se pro zkoušku B1 Preliminary for Schools. Ta je pokročilostně určená pro žáky středních škol a svojí náročností odpovídá úrovni státní maturity. Obě naše žákyně u zkoušky uspěly a získaly certifikát B1 Preliminary for Schools, Sofie Šestáková navíc i uznání jazykové pokročilosti na úrovni B2.

Gratulujeme!