Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Zkoušky Cambridge English

Zkoušky Cambridge English

Vložil(a): Leona Patloková

      Naše Měšťanka je už třetím rokem partnerskou školou jazykové školy P.A.R.K., která je autorizovaným zkouškovým centrem Cambridge English. Stejně jako vloni i letos získali zájemci informace o typu zkoušek. Letos nově měli možnost jednotlivé části zkoušky pravidelně trénovat v rámci odpoledního kroužku. Ke zkoušce B1 Preliminary for Schools se nakonec přihlásily tři naše žákyně – Barbora Drásalová, Anna Francová a Lucie Vondrušková. Zkouška B1 Preliminary for Schools je primárně určena pro žáky středních škol a jedná se o zkoušku, která má podobnou úroveň náročnosti jako státní maturita. Všechny tři naše žákyně u zkoušky uspěly a získaly certifikát B1 Preliminary for Schools. Anna s Luckou i uznání jazykové pokročilosti na úrovni B2.

Gratulujeme ke skvělému úspěchu!