Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Rodič » Informace » Zpětné volání na mobilní číslo ze školy? Pouze do kanceláře!

Zpětné volání na mobilní číslo ze školy? Pouze do kanceláře!

Vložil(a): Radek Vecheta

Vážení rodiče,

dovolte připomenout Vám informaci o tom, že při volání ze školy na Váš mobilní telefon se Vám zobrazují neznámá čísla (neuvádíme je v žádném seznamu kontaktů). V rámci úspor na volání jsme totiž přistoupili na vytvoření GSM brány na ústředně, kam jsou vloženy dvě SIM karty. Na ně je přesměrováno volání pracovníků školy, kteří volají na čísla mobilních telefonů.

Telefonní čísla školy 770 112 885, 770 112 886, která se Vám zobrazují na mobilních telefonech, NEJSOU určena k volání do školy. Pouze je vezměte na vědomí, že jsou se školou spojena. Nepoužívejte je ani ke zpětnému volání do školy. Pokud najdete zmeškaný hovor a použijete zpětné volání na uvedená čísla, pak Vás automaticky ústředna vždy přepojí do kanceláře školy, a ne k tomu, kdo Vás volal. Pracovníci v kanceláři nemohou nijak zjistit, ze které klapky ze školy Vás volali.

Pro volání do školy jednotlivým pracovníkům využívejte prosím čísla z původního seznamu, tedy čísla ve tvaru 533 433 3XX, kde místo XX patří klapka příslušného telefonu viz Kontakty.

Děkujeme za pochopení.