Menu
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
ZŠ Brno
Měšťanská 21, p. o.

Barevný týden

Barevný týden

Minulý týden byl na obou našich budovách ve znamení barev, a to nejen v oblečení, ale i ve výuce.

V modrém dni se např. zkoumala voda a její koloběh v přírodě, červený byl Valentýn, slavili jsme přátelství, lásku a všem nám udělaly radost milé vzkazy. V zelenou středu jsme se zdravě stravovali, ve žlutém dni dozvěděli něco o Slunci a planetách. Pátek se na Dvorecké oděl do barev duhy a učivu o třídění odpadu a jeho recyklaci, na Požární bylo vše černobílé.

Barevná výuka nás moc bavila a vzniklo mnoho krásných projektů. Posuďte sami.

Vaše Měšťanka

Datum poslední aktualizace: 28. 2. 2023 20:06
Autor: Mgr. Marie Snopek Uttendorfská

Pro rodiče

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Spolupráce