Menu
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
ZŠ Brno
Měšťanská 21, p. o.

Gymnastické dopoledne v 5.AB

Gymnastické dopoledne v 5.AB

V pátek 15. března proběhlo v 5.A a 5.B sportovní dopoledne zaměřené na gymnastiku.

V gymnastické tělocvičně na Morendě se nejprve žáci důkladně rozcvičili a poté se rozdělili do skupin na jednotlivá stanoviště. Cvičili na hrazdě, na bradlech, na kruzích a na kladině, šplhali po lanech, "plavali" v jámě s pěnovými houbami, trénovali kotoul vpřed i vzad a vyzkoušeli si různé tělocvičné nářadí jako např. hříbek, kozu/koně nebo žebřík. Bylo vidět, že je cvičení baví a měli z něj radost. Nejvíce je potěšila závěrečná půlhodina, kdy si mohli zkoušet některá stanoviště znovu nebo skákat do jámy s molitanem. 

Datum poslední aktualizace: 20. 3. 2024 14:28
Autor: Mgr. Martin Sedlo

Pro rodiče

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Spolupráce