Menu
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
ZŠ Brno
Měšťanská 21, p. o.

Ředitelské volno

Ředitelské volno

Vážení rodiče,

v souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění, vyhlašuje ředitel školy z organizačních a technických důvodů na dny 2. 5., 3. 5., 9. 5. a 10. 5. 2024 ředitelské volno.

Ve všech dnech ředitelského volna bude v případě naplnění počtu minimálně 10 účastníků zajištěna družina pro všechny žáky 1. - 4. tříd (včetně žáků, kteří normálně družinu nenavštěvují!). Družina bude v provozu v čase od 7:00 - 16:00, strava zajištěna. Přihlášky do družiny a další upřesňující informace obdržíte buď přes deníčky, případně přes Bakaláře od paní vedoucí vychovatelky Renaty Vlčkové do konce tohoto týdne. 

 

Děkuji za pochopení.

 

Mgr. Petr Opletal

Datum poslední aktualizace: 2. 4. 2024 11:45
Autor: Mgr. Martin Sedlo

Pro rodiče

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Spolupráce