Menu
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
ZŠ Brno
Měšťanská 21, p. o.

Škola v přírodě V BOROVINCE

Škola v přírodě V BOROVINCE

Kousek za malou obcí Domanín poblíž Bystřice nad Pernštejnem se nachází rozlehlý rekreační areál Borovinka. Právě tady strávily děti z 1. A a 3. A týdenní pobyt školy v přírodě. Prostředí všechny nadchlo, protože nás obklopovala spousta zeleně, dětské hřiště, rybník a nedaleký les.

Celým pobytem nás provázel Čtyřlístek se čtyřmi kamarády Fifinkou, Pinďou, Myšpulínem a Bobíkem. Týmy si vyrobily vlajky, namalovaly si vaky na záda, zápolily ve sportovních disciplínách i vědomostních soutěžích. Jeden den jsme věnovali outdoorovým disciplínám – lezecké stěně, veverčímu skoku, lezení po žebříku do korun stromů, skákacímu hradu i střelbě. Pak jsme navštívili farmu Eden se skanzenem a Domanínský rybník. Na závěr všechny čekalo hledání pokladu. Počasí nám přálo celý týden, a tak se některým na konci týdne ani nechtělo domů. Už se těšíme na příští rok.

Vaše Měšťanka

Datum vložení: 30. 5. 2023 20:24
Autor: Mgr. Leona Patloková

Pro rodiče

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Spolupráce