Postup při objednávání do PPP

1. Pokud vyučující pedagog, speciální pedagog nebo školní psycholog zjistí u žáka speciální vzdělávací potřeby, neprodleně informuje zákonného zástupce žáka o možnosti zajistit si vyšetření v PPP.

2. Zákonný zástupce dle svého uvážení si vybere PPP, telefonicky nebo prostřednictvím objednávkového formuláře (na webových stránkách poradny) ji kontaktuje a domluví si termín (poradny a kontakty jsou uvedeny níže).

3. Zákonný zástupce si vytiskne formulář: Souhlas s poskytnutím informací, vyplní ho, podepíše a originál doručí třídnímu učiteli nebo výchovnému poradci. Škola na základě souhlasu neprodleně vyplní školní dotazník a zašle poradně uvedené v souhlasu. Odkaz zde: Souhlas s poskytnutím informací.pdf (189.2 kB)

4. Zákonný zástupce nedoručuje výslednou zprávu do školy. Poradna ji odešle datovou schránkou.

Objednávání klientů pro všechna pracoviště pomocí objednávkového formuláře na stránkách poradny https://www.pppbrno.cz/ nebo na čísle 541 422 822.

Kontakty na pedagogicko-psychologické poradny v Brně

Pracoviště Kohoutova

Pracoviště Zachova